Možnosti

Prozkoumejte Netquest.cz a zjistěte, jak Vám můžeme pomoci v provedení Vašeho průzkumu.

Neomezené možnosti vytváření dotazníků

Vyberte z více než 20-ti typů otázek, včetně Net Promoter Score, nebo maticových otázek, vložte multimédia do Vašich dotazníků, použijte dynamický obsah, nastavte logiku zobrazení stránky, nebo skrytí pro otázky v závislosti na daných odpovědí, stanovte kritéria pro automatické ukončení průzkumu. Pokud hledáte inspiraci, použijte naše šablony otázek, a pokud Vaši respondenti nemluví česky, vytvořte průzkum v jiném jazyce.

Více o tvorbě dotazníku
Neomezené možnosti vytváření dotazníků

Nádherné dotazníky

Vytvořte nádherné dotazníky, které zajišťují komfort během vyplnění na jakémkoliv zařízení - ať už se jedná o stolní počítač, tablet, nebo smartphone. Vložte k dotazníku vlastní logo a nastavte barevné schéma Vaší společnosti, nebo projektu. Pokud to nestačí, nahrajte vlastní CSS šablonu, nebo použijte databázi našich šablon.

Více o přizpůsobení vzhledu
Nádherné dotazníky

Skrytí všech referencí na netquest.cz

Náš název se nám líbí, pokud ho ale chcete skrýt za účelem zvýšení důvěryhodnosti svého průzkumu, nebude to problém. Dotazník můžete umístit na své webové stránky, odeslat pozvánky na průzkum ze své e-mailové adresy, a ve svém průzkumu nenaleznete jedinou zmínku o naší službě.

Více o white-labelu
Skrytí všech referencí na netquest.cz

Vědomostní testy, hodnocení, kvízy

Chcete zhodnotit, zkontrolovat úroveň znalostí, nebo poznat silné a slabé stránky respondentů? Použijte modul pro hodnocení a testy. Přiřaďte body k odpovědím a systém automaticky vypočítá výsledek. Nastavte hodnotu funkce, zpětnou vazbu, a zobrazte respondentovi odpovídající komentář. Měňte prvky v zájmu zajištění rovných podmínek pro všechny, a prezentujte náhodně vybrané otázky každému respondentovi.

Více o testech a modulu na hodnocení
Vědomostní testy, hodnocení, kvízy

Více než obvyklé pozvánky e-mailem

E-mailové zprávy zůstávají nejúčinnější formou komunikace. Odešlete jednorázové pozvánky, nebo integrujte systém s CRM modulem za účelem kontinuálního procesu dotazování spokojenosti. Spojte vyplnění s e-mailovými adresami a zjistěte, kdo Vám poskytnul odpovědi, a průběžně sledujte vyplnění, a reagujte, když je potřeba.

Více o odesílání pozvánek
Více než obvyklé pozvánky e-mailem

Zkoumejte Vaši webovou stránku a zapojte fanoušky na sociálních sítích

Pomocí widgetu zjistíte, proč Vaši návštěvníci nenakupují na Vašich webových stránkách, a zvýšíte Vaše prodeje pomocí této znalosti. Jediným kliknutím můžete vložit průzkum na své Facebookové, nebo Twitterové stránky a naslouchat hlasu svých pozorovatelů.

Více o widgetu a průzkumech pro webové stránky
Zkoumejte Vaši webovou stránku a zapojte fanoušky na sociálních sítích

Hledáte respondenty? Nalezneme je pro Vás

Chcete se dotazovat žen z velkých měst, které běžně nakupují ve slevových obchodech? Nebo možná mužů, kteří používají jednorázové holící strojky? Najdeme je pro Vás. Jsme integrováni s největším panely a rádi Vám budeme asistovat v nalezení vhodných respondentů.

Hledáte respondenty? Nalezneme je pro Vás

Vyvoďte závěry z kompletních dat

Analyzujte výsledky pomocí segmentování, nebo křížením výsledků, zkontrolujte odpovědi konkrétních respondentů a pokud potřebujete pokročilé možnosti, exportujte výsledky do Excelu, nebo SPSS. Generujte reporty a prezentace výsledků jediným kliknutím a nastavte opakující se reporty pro Vás a Váš tým.

Více o výsledcích analýzy
Vyvoďte závěry z kompletních dat

Prvotřídní podpora, vždy, když ji potřebujete

Pomoc můžete najít na našem blogu, v průvodci, nebo v sekci Nejčastěji zodpovídané otázky (FAQ). Pokud dáváte přednost komunikaci se skutečnou osobou, jsme Vám k dispozici prostřednictvím e-mailu, chatu nebo, telefonu, kdykoliv budete potřebovat naši podporu. Kromě toho, naše odborné služby můžete využít i k realizaci kompletního průzkumu.

Více o naší podpoře
Prvotřídní podpora, vždy, když ji potřebujete

Nejvyšší úroveň ochrany

Víme, že data, která sbíráte se nesmí dostat do špatných rukou, což je důvod, proč provádíme pravidelné bezpečnostní audity. Splňujeme požadavky úřadu pro ochranu osobních údajů (UOOU), a přístupy do účtů a ke všem vyplněným dotazníkům jsou šifrovány pomocí protokolu SSL. Pro případ nepřevídatelných událostí tvoříme denní zálohy.

Více o bezpečnosti
Nejvyšší úroveň ochrany

Jsme otevřeni integracím

Integrujte Netquest se svým CRM systémem a zautomatizujte proces periodických dotazníků spokojenosti, jako jsou NPS, nebo Hlas zákazníka. Použijte naše API pro vlastní řešení, postavené na základě naší aplikace a zasílejte průzkumy panelům.

Více o integracích
Jsme otevřeni integracím

Jsou za námi čísla

2582 Počet zákazníků (společnosti a instituce)

172 000 Počet dotazníků

10 345 123 Počet odpovědí

85% klientů Hodnocení funkcí webových stránek
(dobré nebo velmi dobré)

93% klientů Hodnocení času a spokojenosti s poskytnutou odpovědí
(vysoká nebo velmi vysoká)

92% klientů Hodnocení jednoduchosti používání webové stránky
(snadné nebo velmi snadné)

Zpátky nahoru