Ceník

Ceník - Vyzkoušejte na 14 dní, zaplaťte pouze pokud se Vám líbí.

Měsíční předplatné
Roční platba - dva měsíce zdarma

V platformě lze zvolit i jiná časová období předplatného. Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

Business účet

599 CZK

Měsíčně

Vyzkoušet zdarma

Nejvhodnější pro jednotlivce, nezávislé profesionály, a pro vnitřní potřeby menších firem. Všude tam, kde je potřeba provést jednoduchý a rychlý průzkum.
Nejlepší volba

Enterprise účet

2099 CZK

Měsíčně

Vyzkoušet zdarma

Pro středně velké a velké společnosti na realizaci profesionálních průzkumů. Dokonalé řešení pro externí průzkumy, jako je např. spokojenost zákazníků

VIP balíček

Kontakt

Kontaktujte nás

Komplexní řešení pro týmy a oddělení velkých společností. Dedikovaná řešení pro průzkum přizpůsobená Vašim potřebám.
Vytvořte si účet zdarma na 14 dní. Prozkoumejte kompletní porovnání možností účtů.

Stáhnout nabídku (PDF)

Klíčové funkcionality - Business

Klíčové funkcionality - VIP:

Nejčastější dotazy

Jaké typy on-line plateb podporujete?

Náš platební operátor je společnost PayU, s jehož platební bránou můžete pohodlně platit kartou nebo prostřednictvím on-line převodu. Kromě toho si můžete vygenerovat také pro forma fakturu.

payu visa

Jaké zabezpečení používáte při sběru dat v dotaznících?

Pravidelně provádíme bezpečnostní audity pomocí specializovaných společností, přihlašování do služby včetně vyplňování průzkumů je šifrováno a všechna nasbíraná data jsou bezpečně uložena na certifikovaných serverech. Databáze jsou registrovány u GIODO, splňují všechny právní normy (včetně GDPR) a jsou zpracovávány pouze pro účely nezbytné pro správnou realizaci služby - nikdy je nepředáváme jiným subjektům.

Jaké mám možnosti v testovacím účtu?

Po dobu 14-ti dnů máte přístup ke všem funkcionalitám systému. Můžete vytvořit libovolný počet průzkumů, které mohou získat celkem 20 výsledků (každý). Zkušební období Vás nezavazuje k zaplacení služby. Nepožadujeme žádné platební údaje.

Co se stane s mým účtem v případě neprovedení platby?

Váš účet bude zmrazen, dokud se nerozhodnete provést platbu. Průzkumy, které jste vytvořili, se automaticky zneaktivní a po 30-ti dnech budou z bezpečnostních důvodů výsledky průzkumu vymazány.

Čím se liší účet Business a účet Enterprise?

V Enterprise účtu můžete provést průzkum pomocí funkce whitelabel - skrýt Netquest logo, dotazníky na vlastní doméně, a rozesílání pozvánek na dotazník z vlastního e-mailového serveru. Kromě toho získáte pokročilé funkce pro vytváření reportů: modul pro vytváření vlastních reportů, periodické reporty a alerty, které umožňují sdílet nasbíraná data s dalšími lidmi ve Vaší společnosti pohodlným způsobem.

Čím se liší účet Enterprise a balíček VIP?

VIP balíček je vyhrazen pro společnosti, které očekávají individuální pracovní podmínky, vysoké standardy týkající se zabezpečení zpracování osobních údajů a také pro ty, kteří provádějí výzkumné programy integrované s vlastními systémy nebo chtějí mít stále přístup pro celé týmy (mnoho uživatelů platformy).

Je možné podepsat smlouvu?

Prosím kontaktujte naše obchodní oddělení. Pomůžeme Vám projít procesem zakoupení předplatného na naší platformě.

Může můj účet používat více osob?

Ano, taková možnost je dostupná v Enterprise účtu a ve VIP balíčku.

Vyzkoušejte na 14 dní zdarma!

Vyplňte formulář níže, přihlaste se do systému zdarma a použijte všechny funkce Netquest.