Průvodce - Analýza výsledků

Report dotazníku ve formátech PDF a DOCX

Funkce umožňuje export nasbíraných výsledků do formátu PDF, nebo DOCX. Report obsahuje úvodní stránku (s tématem výzkumu), odpovědi respondentů na jednotlivé dotazy, s ohledem na podíl a celkový přínos jednotlivých položek, dále grafy, data týkající se celkového počtu respondentů a přílohy (obsahující např. uživatelské otevřené odpovědi).

Report je ideální jako souhrný výsledek výzkumu a k prezentování nadřízenému, nebo k archivaci. Verze PDF je připravena k vytištění. Chcete-li před tiskem report ještě editovat (např. přidat komentáře), vyberte verzi DOCX.

Report také může obsahovat data, která budou vyfiltrována podle zadaných kritérií. Můžete např. vygenerovat dva reporty, jeden se bude týkat žen, druhý mužů. Samozřejmě v případě, že jste ve svém výzkumu pouužili otázku na pohlaví respondenta. Přefiltrovaný report se generuje stejným způsobem jako souhrnný report, s tím rozdílem, že nejdříve musíte zapnout filtr výsledků, abyste získali požadovaná data.

Jak generovat report z výzkumu?

  1. Po skončení (nebo v průběhu) sběru výsledků klikněte na hlavní záložku Analýza (1) a následně na odkaz Agregované výsledky (2).
  2. Vygenerujte report ve formátu DOCX, kliknutím na DOCX report (3), nebo ve formátu PDF, kliknutím na PDF report (4).
  3. Chcete-li vygenerovat report pro vybraný segment (např. pouze zákazníci), přefiltrujte výsledky podle vybraných kritérií (Filtrování výsledků) a vygenerujte report po provedení filtrování.
  4. Uložený report zůstane na disku – otevřete jej a vytiskněte (PDF), nebo jej editujte a vytiskněte (DOCX).

1

Na co pamatovat?

  • U periodických reportů můžete nastavit zasílání na Vaši e-mailovou adresu (Periodické reporty).

Pomohl Vám tento článek?

Děkujeme za odpověď