Průvodce - Tvorba dotazníku

Odložení vyplnění dotazníku na později

Tato funkce umožňuje respondentovi přerušit vyplnění dotazníku a následné vrácení k vyplnění kdykoliv později. Je to velmi užitečná funkce, hlavně u dlouhých dotazníků. Jak umožnit respondentům odložení vyplnění dotazníku na poději?

  1. Klikněte na hlavní záložku „Vytvoření“ (1) a následně na odkaz „Nastavení dotazníku“ (2).
  2. 1

  3. Vyhledejte v nabídce „Akce během vyplnění“ (3) a vyberte checkbox „Odložit vyplnění dotazníku na později“ (4).
  4. Změny potvrďte kliknutím na tlačítko „Uložit“ (5), které najdete úplně dole na stránce.
  5. 2

  6. Efektem tohoto nastavení je možnost návratu respondenta k přerušenému dotazníku v jakýkoliv moment (sběr dat není do té doby ukončen).
  7. Pro odložení dotazníku na později klikněte na ikonku „Odložit“ (6) (tlačítko se nachází nahoře na stránce dotazníku).
  8. 3

  9. Klikne-li respondent na příslušnou ikonku, bude přesměrován na stránku, kde se nachází odkaz pro pozdější návrat k vyplňování dotazníku (7).
  10. Možný je také bezprostřední návrat k vyplňování, ihned po stisknutí odkazu „Odložit“ (6), pomocí odkazu „Pokračujte v dokončení dotazníku nyní“ (8).

4

Na co pamatovat?

Pokud byl dotazník zabezpečen tokenem a respondent ho odložil na později, může se k němu vrátit kliknutím na původní odkaz, který obdržel. Na základě tokenu bude respondent identifikován a přesměrován na místo, ve kterém ukončil vyplňování.

Pomohl Vám tento článek?

Děkujeme za odpověď