Vzory dotazníků

Začněte s tvorbou
on-line dotazníků

Vyberte šablonu, upravte dle svých potřeb a realizujte svůj průzkum ještě dnes.

Bezplatně otestovat nebo poznat všechny Možnosti

Důvěřují nám:

AXA Mall CSOB KB M. Kultury
Dotaznik na mobilnim telefonu
ikona

Vzdělávání a škola

Použijte dotazníky pro výzkum k diplomové práci nebo vstupte do průzkumů pro rodiče, studenty a učitele ve vzdělávací instituci.

ikona

Ostatní

Vyzkoušejte demografické průzkumy - shromažďujte velké množství vyplnění o obecných potřebách nebo návycích velkých komunit.

Ještě jste neslyšeli o Netquest?

Netquest je průzkumná platforma pro tvorbu, distribuci a okamžitou analýzu on-line průzkumů.

Pomocí jednoduchých průvodců vytvoříte vlastní dotazník a zašlete jej skupině příjemců, např. klientům, zaměstnancům nebo jakékoliv sociální skupině.

Poznejte všechny možnosti
nahled uzivatelskeho rozhrani
Ikony rozhrani

On-line dotazníky - jak začít?

Průzkumy umožňují získat informace od velkého počtu lidí. Kolik vyplnění nasbíráte závisí na tom, jaké otázky pokládáte a jak je budete formulovat. Snažte se vytvořit co nejjednodušší a nejsrozumitelnější obsah pro příjemce. Chcete-li zachovat správnou kvalitu průzkumu, použijte příslušné typy otázek.

K dispozici máte 18 typů otázek, včetně otázky Net Promoter Score. Potřebujete-li vytvořit dotazník na konkrétní téma, zaregistrujte se na naší platformě a vyberte jednu z připravených dotazníkových šablon, např. průzkum spokojenosti zákazníků, spokojenost po kontaktu se zákaznickým servisem, průzkum webových stránek. O tom jak vytvořit dokonalý dotazník také se dozvíte z článků na našem blogu.